Harmonogram egzaminów ustnych w sesji wiosennej 2022/23
data
Przedmiot
Komisja
od godz.
sala
liczba zdają cych
ul.
10.05.23r.środa
język polski
Halina Kiliś 9.00
16
19
Poźniaków
język polski
9.00
17
20
Poźniaków
10.05.23r.środa
Elżbieta Górniak 10.05.23r.środa
język polski
Monika Pacaniuk 9.00
20
W.Polskiego
11.05.23r.piątek
język polski
Halina Kiliś 9.00
10
Witosa
11.05.23czwartek
język angielski
Izabela Banaszak 9.00
15
W.Polskiego
12.05.23r.piątek
język angielski
Izabela Banaszak 9.00
16
W.Polskiego
11.05.23r.
język angielski
Anna Adamkiewicz 9.00
16
16
Poźniaków
czwartek
18.05.23r.
język angielski
Anna Adamkiewicz 9.00
16
14
Poźniaków
czwartek
16.05.23r.środa
język niemiecki
Małgorzata Rzeźnik- Wójtowicz 9.00
5
Witosa
Lista uczniów przystępujących do ustnego egzaminu maturalnego z języka polskiego 10.05.2019r. (środa) Egzaminatorzy: Halina Kiliś | ||||
Lp. | Szkoła | nazwisko | imiona | godzina |
1 | LO | Darmoros | Łukasz | 9.00 |
2 | LO | Dziurbiel | Emilia, Zofia | 9.20 |
3 | LO | Koczera | Bartłomiej, Jan | 9.40 |
4 | LO | Luszniewska | Sara | 10.00 |
5 | LO | Mastalerz | Amelia | 10.20 |
6 | LO | Maślej | Jowita, Sylwia | 11.00 |
7 | LO | Parnacka | Agata | 11.20 |
8 | LO | Rebeei | Salma | 11.40 |
9 | LO | Rogoża | Aleksandra, Zofia | 12.00 |
10 | LO | Rogoża | Nikola, Maria | 12.20 |
11 | LO | Soboń | Katarzyna, Julia | 13.00 |
12 | LO | Wiśniewska | Marcelina, Hanna | 13.20 |
13 | LO | Wiśniowska | Daria | 13.40 |
14 | LO | Bojczuk | Malwina, Marta | 14.00 |
15 | LO | Bratko | Paulina, Janina | 14.20 |
16 | LO | Gorzyńska | Anna, Ewa | 15.00 |
17 | LO | Jabłońska | Julia, Zofia | 15.20 |
18 | LO | Kubrak | Kamil | 15.40 |
19 | LO | Pasionek | Martyna, Jadwiga | 16.00 |
Lista uczniów przystępujących do ustnego egzaminu maturalnego z języka polskiego 10.05.2019r. (środa) Egzaminatorzy: Elżbieta Górniak | ||||
Lp. | Szkoła | nazwisko | imiona | godzina |
1 | LO | Pawłowski | Filip | 9.00 |
2 | LO | Równanek | Klaudia, Kamila | 9.20 |
3 | LO | Szuszko | Marcin, Jan | 9.40 |
4 | LO | Ślimak | Kacper, Paweł | 10.00 |
5 | LO | Wołoszyn | Mikołaj, Bartosz | 10.20 |
6 | abs. | Kulińska | Barbara | 11.00 |
7 | LO | Ziembowska | Kasandra | 11.20 |
8 | LO | Ziemiański | Kamil | 11.40 |
9 | LO | Ziółkowska | Magdalena, Wiktoria | 12.00 |
10 | T | Bułkowska | Zuzanna Karolina | 12.20 |
11 | T | Fijał | Natalia Wiktoria | 13.00 |
12 | T | Hajder | Weronika Helena | 13.20 |
13 | T | Kunysz | Laura Krystyna | 13.40 |
14 | T | Kuprinenko | Veronika | 14.00 |
15 | T | Lampiha | Kateryna | 14.20 |
16 | T | Łajus | Katarzyna Jadwiga | 15.00 |
17 | T | Rutkowska | Wiktoria Marika | 15.20 |
18 | T | Szwedo | Patrycja Edyta | 15.40 |
19 | T | Yermolenko | Yelizaveta Viktorivna | 16.00 |
20 | T | Zatwarnicka | Ewa Ewelina | 16.20 |
Lista uczniów przystępujących do ustnego egzaminu maturalnego z języka polskiego 10.05.2019r. (środa) Egzaminatorzy: Monika Pacaniuk | ||||
lp. | Szkoła | nazwisko | imiona | godzina |
1 | W | Bojczuk | Grzegorz | 9.00 |
2 | W | Chłodnicki | Dawid Rafał | 9.20 |
3 | W | Dola | Remigiusz Adam | 9.40 |
4 | W | Druzga | Dominik Stanisław | 10.00 |
5 | W | Fedorowicz | Krystian Mateusz | 10.20 |
6 | W | Fronc | Paweł | 11.00 |
7 | W | Gierasimczyk | Dominik Jarosław | 11.20 |
8 | W | Grzesiuk | Karol Michał | 11.40 |
9 | W | Hołowacz | Hubert Maksymilian | 12.00 |
10 | W | Jurasik | Jakub Zbigniew | 12.20 |
11 | W | Krynicki | Kamil Tumasz | 13.00 |
12 | W | Krzyśków | Kamil Artur | 13.20 |
13 | W | Letkiewicz | Kacper Tomasz | 13.40 |
14 | W | Mej | Marcel Dariusz | 14.00 |
15 | W | Niżyński | Karol | 14.20 |
16 | W | Powroźnik | Norbert Mateusz | 15.00 |
17 | W | Prostek | Jakub Paweł | 15.20 |
18 | W | Przykład | Kamil Szymon | 15.40 |
19 | W | Wróblewski | Sebastian | 16.00 |
20 | abs | Solpa | Agnieszka Marta | 16.20 |
Lista uczniów przystępujących do ustnego egzaminu maturalnego z języka polskiego 11.05.2023r. (czwartek) Egzaminatorzy: Halina Kiliś | ||||
lp. | Szkoła | nazwisko | imiona | godzina |
1 | abs | Milczarek | Wiktor Leonard | 9.00 |
2 | abs | Gibas | Marcelina Zofia | 9.20 |
3 | abs | Łątka | Dominik Marek | 9.40 |
4 | abs | Owsianicki | Sławomir | 10.00 |
5 | abs | Radwan-Młyńczak | Patrycja Justyna | 10.20 |
6 | abs | Wądzyńska | Agnieszka Halina | 11.00 |
7 | abs | Warmus | Piotr | 11.20 |
8 | abs | Lofek | Alicja Dominika | 11.40 |
9 | abs | Małyniak | Sebastian | 12.00 |
10 | abs | Rusewicz | ZuzannaWiktoria | 12.20 |
Lista uczniów przystępujących do ustnego egzaminu maturalnego z języka angielskiego Egzaminatorzy: Izabela Banaszak 11.05.2023r.(czwartek) | ||||
Szkoła | nazwisko | imiona | godzina | |
1 | W | Bojczuk | Grzegorz | 9.00 |
2 | W | Chłodnicki | Dawid Rafał | 9.20 |
3 | W | Dola | Remigiusz Adam | 9.40 |
4 | W | Druzga | Dominik Stanisław | 10.00 |
5 | W | Fedorowicz | Krystian Mateusz | 10.20 |
6 | W | Fronc | Paweł | 10.40 |
7 | W | Gierasimczyk | Dominik Jarosław | 11.00 |
8 | W | Grzesiuk | Karol Michał | 11.20 |
9 | W | Hołowacz | Hubert Maksymilian | 11.40 |
10 | W | Jurasik | Jakub Zbigniew | 12.00 |
11 | W | Krynicki | Kamil Tomasz | 12.20 |
12 | W | Krzyśków | Kamil Artur | 12.40 |
13 | W | Letkiewicz | Kacper Tomasz | 13.00 |
14 | W | Mej | Marcel Dariusz | 13.20 |
15 | W | Niżyński | Karol | 13.40 |
Lista uczniów przystępujących do ustnego egzaminu maturalnego z języka angielskiego Egzaminatorzy: Izabela Banaszak 12.05.2023r.(piątek) | ||||
Szkoła | nazwisko | imiona | godzina | |
1 | W | Powroźnik | Norbert Mateusz | 9.00 |
2 | W | Prostek | Jakub Paweł | 9.20 |
3 | W | Przykład | Kamil Szymon | 9.40 |
4 | W | Wróblewski | Sebastian | 10.00 |
5 | abs. | Milczarek | Wiktor Leonard | 10.20 |
6 | abs. | Gibas | Marcelina Zofia | 10.40 |
7 | abs. | Łątka | Dominik Marek | 11.00 |
8 | abs. | Owsianicki | Sławomir | 11.20 |
9 | abs. | Solpa | Agnieszka Marta | 11.40 |
10 | abs. | Radwan-Młyńczak | Patrycja Justyna | 12.00 |
11 | abs. | Warmus | Piotr | 12.20 |
12 | abs. | Lofek | Alicja Dominika | 12.40 |
13 | abs. | Małyniak | Sebastian | 13.00 |
14 | T | Fijał | Natalia Wiktoria | 13.20 |
15 | T | Kunysz | Laura Krystyna | 13.40 |
16 | T | Rutkowska | Wiktoria Marika | 14.00 |
Lista uczniów przystępujących do ustnego egzaminu maturalnego z języka angielskiego 11.05.2023r.(czwartek) Egzaminatorzy: Anna Adamkiewicz | ||||
lp. | Szkoła | nazwisko | imiona | godzina |
1 | LO | Koczera | Bartłomiej, Jan | 9.00 |
2 | LO | Luszniewska | Sara | 9.20 |
3 | LO | Maślej | Jowita, Sylwia | 9.40 |
4 | LO | Parnacka | Agata | 10.00 |
5 | LO | Rebeei | Salma | 10.20 |
6 | LO | Rogoża | Aleksandra, Zofia | 10.40 |
7 | LO | Rogoża | Nikola, Maria | 11.00 |
8 | LO | Soboń | Katarzyna, Julia | 11.20 |
9 | LO | Wiśniewska | Marcelina, Hanna | 11.40 |
10 | LO | Wiśniowska | Daria | 12.00 |
11 | LO | Kubrak | Kamil | 12.20 |
12 | LO | Pawłowski | Filip | 12.40 |
13 | LO | Szuszko | Marcin, Jan | 13.00 |
14 | LO | Wołoszyn | Mikołaj, Bartosz | 13.20 |
15 | LO | Ziembowska | Kasandra | 13.40 |
16 | LO | Ziemiański | Kamil | 14.00 |
Lista uczniów przystępujących do ustnego egzaminu maturalnego z języka angielskiego Egzaminatorzy: Anna Adamkiewicz 18.05.2023r.(czwartek) | ||||
lp. | Szkoła | nazwisko | imiona | godzina |
1 | LO | Darmoros | Łukasz | 9.00 |
2 | LO | Dziurbiel | Emilia, Zofia | 9.20 |
3 | LO | Mastalerz | Amelia | 9.40 |
4 | LO | Bojczuk | Malwina, Marta | 10.00 |
5 | LO | Bratko | Paulina, Janina | 10.20 |
6 | LO | Gorzyńska | Anna, Ewa | 10.40 |
7 | LO | Jabłońska | Julia, Zofia | 11.00 |
8 | LO | Równanek | Klaudia, Kamila | 11.20 |
9 | LO | Ziółkowska | Magdalena, Wiktoria | 11.40 |
10 | T | Bułkowska | Zuzanna Karolina | 12.00 |
11 | T | Hajder | Weronika Helena | 12.20 |
12 | T | Łajus | Katarzyna Jadwiga | 12.40 |
13 | T | Szwedo | Patrycja Edyta | 13.00 |
14 | T | Zatwarnicka | Ewa Ewelina | 13.20 |
Lista uczniów przystępujących do ustnego egzaminu maturalnego z języka niemieckiego Egzaminatorzy: Małgorzata Rzeźnik-Wójtowicz 16.05.2023r.(wtorek) | ||||
lp. | Szkoła | nazwisko | imiona | godzina |
1 | Pasionek | Martyna, Jadwiga | 9.00 | |
2 | Ślimak | Kacper, Paweł | 9.20 | |
3 | Rusewicz | ZuzannaWiktoria | 9.40 | |
4 | Kulińska | Barbara | 10.00 | |
5 | Wądzyńska | Agnieszka Halina | 10.20 |
Powiatowy Zespół Szkół w Chojnowie
ul.Witosa 1
59-525 Chojnów