powrót

Harmonogram pisemnego egzaminu maturalnego 2021

Data

Przedmiot

Miejsce egzaminu

Komisja nadzorująca

Uwagi

04.05.2021 (wtorek)                    godz. 9.00

język polski                 [23]          

ul.Poźniaków  (Aula)  

Ewa Humenna - przew.

poziom podstawowy (LO, Technikum_WP, )

J. Więcław - członek

J. Matys - członek

 

Helena Malik-Fotiadis - pedagog

SP3

04.05.2021 (wtorek)                    godz. 9.00

język polski                 [30]          

ul.Witosa     (Aula)  

A. Borkowski - przew.

poziom  podstawowy (technikum - Witosa, abs T, abs LO) 

J. Najduk - członek

J. Olszańska - członek

 

Dorota Kamińska - biblioteka

SP4

05.05.2021 (środa)             godz. 9.00

matematyka                   [23]                          

ul.Poźniaków  (Aula)  

A. Borkowski - przew.

poziom podstawowy (LO, Technikum_WP,

 E. Górniak - członek

M. Zieleń - członek

 

Dorota Kamińska - biblioteka

SP4

05.05.2021 (środa)             godz. 9.00

matematyka                   [37]                          

ul.Witosa     (Aula)  

A. Robak - przew.

poziom  podstawowy (technikum - Witosa, abs T, abs LO) 

Z. Łabuz - członek

 E. Zięcina- członek

 

Urszula Bisiorek

SP3

06.05.2021 (czwartek)           godz. 9.00

jezyk  angielski     [23]

ul.Witosa     (Aula)  

G. Kamiński - przew.

poziom  podstawowy  (Witos, Abs.)        

R. Hermanowicz - członek

 

 

Marlena Rudziak - pedagog

ZSP Rokitki

06.05.2021 (czwartek)           godz. 9.00

jezyk  angielski    [20]

ul.Poźniaków  (Aula)  

D. Dreger - przew.

poziom  podstawowy            (LO, WP)

A. Kulpińska

 

 

Dariusz Wołoszyn - informatyka

SP Krzywa

07.05.2021 (piątek)           godz. 9.00

język angielski          [13]

ul.Witosa     (Aula)  

A. Leszczyńska  - przew.

poziom  rozszerzony

H. Kiliś - członek

Beata Mazur

P1

10.05.2021 (poniedziałek)                    godz. 9.00

język polski             [4]             

 ul. Poźniaków (s.16)

W. Gołębiowska - przew.

poziom rozszerzony 

 

Danuta Karaś

SP Staryt Łom

11.05.2021 (wtorek)            godz. 9.00

matematyka  [1]

 ul. Poźniaków  (s. 16)                                          

W. Gołębiowska - przew.

poziom  rozszerzony

 

Andrzej Tracz - polski

SP Krzywa

11.05.2021 (wtorek)            godz. 14.00

wos [3]

 ul. Poźniaków  (s. 16)                                          

L. Olszewska - przew.

 

 

Iwona Parzonka

P1

12.05.2021 (środa)         godz. 9.00

biologia  [3]                              

 ul. Poźniaków    (s. 16)      

B. Wójtowicz-Babij - przew.

poziom rozszerzony 

 

Katarzyna Szydełko - angielski

ZSP Rokitki

13.05.2021 (czwartek)           godz. 9.00

geografia  [5]

ul. Poźniaków                      [s. 16]    

M.Pacaniuk-przew.

poziom  rozszerzony

Wanda Gregoryńska

SP Stary Łom

13.05.2021 (czwartek) godz.14.00

język niemiecki              [8]

ul.Witosa                              s.35

E.Piechna- przew.

poziom  podstawowy

 

Iwona Faluta-Borys

P3

14.05.2021  (piątek)           godz. 9.00

chemia                [3]

ul.Witosa                              s.35

A. Rybczyńska - przew.

poziom  rozszerzony

 

Iwona Faluta-Borys

P3

14.05.2021 (piątek) godz.14.00

język niemiecki              [3]

ul.Witosa                              s.35

A. Siuda

poziom  rozszerzony

 

Justyna Zając - wspomagający

SP3

17.05.2021 (poniedziałek)          godz. 9.00

historia  [5]

ul. Poźniaków                      [s. 16]    

Z. Koropacki - przew.

poziom  rozszerzony

 

Dorota Kamińska - biblioteka

SP4

ORLĘTA LWOWSKIE ORLĘTA LWOWSKIE ORLĘTA LWOWSKIE ORLĘTA LWOWSKIE ORLĘTA LWOWSKIE ORLĘTA LWOWSKIE ORLĘTA LWOWSKIE ORLĘTA LWOWSKIE ORLĘTA LWOWSKIE ORLĘTA LWOWSKIE ORLĘTA LWOWSKIE ORLĘTA LWOWSKIE
serwis przygotowany przez MEDIART (w CMS) ©