login:     hasło:       zapomniałem/am hasła
Powiatowy Zespół Szkół w Chojnowie - Spotkanie Młodzieżowego Dyskusyjnego Klubu Książki
powrót


5.01.2018 roku w bibliotece szkolnej przy ul. Witosa 1 - miało miejsce kolejne spotkanie Młodzieżowego Dyskusyjnego Klubu Książki. Bohaterem  popołudnia była książka Rowell  Rainbow  „Eleonora i Park", kolejna książka o pierwszej miłości. Co ją wyróżnia spośród wielu o tej tematyce?


Bohaterami powieści są Eleonora i Park, para nastolatków, których połączyła muzyka, komiksy i miejsce w autobusie szkolnym. Akcja toczy się  w latach 80 w Stanach Zjednoczonych. Nie ma komórek, Facebooka i iPodów, jest za to muzyka słuchana na walkmanie - jedynie do momentu wyczerpania baterii. „Eleonora i Park" są w sobie zakochani, przeżywają wspaniałe chwile, ale też prawdziwe cierpienie. Jak para nastolatków poradzi sobie z uczuciem, które decyduje o ich życiu?.


W bibliotece można wypożyczyć inną książkę  Rowell Rainbow pt. „Fangirl". Jest to opowieść o przyjaźni wbrew różnicom i o trudnej sztuce dojrzewania. To historia o ludziach, którzy kochają książki tak bardzo, że stają się one ich całym światem.


biblioteka (szerokość: 700 / wysokość: 500)

***NOWY PLAN OBOWIĄZUJE OD 17.12.2018r.***NOWY PLAN OBOWIĄZUJE OD 17.12.2018r.***NOWY PLAN OBOWIĄZUJE OD 17.12.2018r.***NOWY PLAN OBOWIĄZUJE OD 17.12.2018r.
serwis przygotowany przez MEDIART (w CMS) ©