powrót


Łączmy nasze serca bez granic


Łączmy nasze serca bez granic  (szerokość: 750 / wysokość: 421)


Aby obejrzeć galerię kliknij w misia...


 

Na prawo most, na lewo most…


       Wycieczka do Warszawy była dla nas ciekawym przeżyciem i doświadczeniem.  Odwiedziliśmy miejsce pracy absolwenta naszego liceum, Dionisa Sturisa -  http://audycje.tokfm.pl/audycja/Alternatywne-Fakty/205,   http://www.agora.pl/agora/0,0.html, http://www.tokfm.pl/Tokfm/0,0.html. Po spotkaniu z dziennikarzem trafiliśmy się do Instytutu Socjologii http://www.is.uw.edu.pl/  Uniwersytetu Warszawskiego (tu pyszne pierogi).  Wieczorem  elegancko wyszykowani udaliśmy się do Teatru Narodowego https://bilety.narodowy.pl/, gdzie obejrzeliśmy inscenizację „Dziadów''  Adama Mickiewicza. Następnego dnia zwiedziliśmy muzeum Polin - http://www.polin.pl/pl . Potem udaliśmy się do Instytutu Teatralnego http://www.instytut-teatralny.pl/.

Spacerując po Łazienkach Królewskich  mieliśmy bliskie spotkanie z warszawskimi wiewiórkami. Wieczorem miła niespodzianka w Teatrze Kwadrat - spektakl „Ślub idealny'' http://teatrkwadrat.pl/.    

Następnego dnia dotarliśmy do Domu Spotkań z Historią. Tu zastanawialiśmy się nad miejscem fotografii w kulturze http://dsh.waw.pl/.
       Wycieczkę do Warszawy zakończył pełen wrażeń spacer po Starym Mieście i smakowita czekolada u Wedla.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

serwis przygotowany przez MEDIART (w CMS) ©