powrót
bs (szerokość: 605 / wysokość: 84)

Harmonogram zajęć realizowanych w ramach projektu „Bliżej sukcesu"

Zadanie 1. Organizacja zajęć wyrównawczych dla uczniów IV klasy Technikum

M. Kowalczyk:   

grupa I poniedziałek 14.30 – 16.00, sala 25, ul. W. Witosa 1

grupa II środa 14.30 – 16.00, sala 24 ul. W. Witosa 1

 

B. Wójtowicz – Babij:

poniedziałek 14.25 – 15.55, sala 19, ul. Witosa 1

piątek 13.30 – 15.00, sala 19, ul. Witosa 1

 

Zadanie 2. Organizacja zajęć wyrównawczych z Matematyki dla uczniów Liceum Ogólnokształcącego

 E. Humenna:

 poniedziałek 13.35 – 14.20, od 09.05.2019 czwartek 13.35 – 14.20, sala 12, ul. Poźniaków 2

 

D. Dreger:

środa 13.35 – 14.20, sala 12, ul. Poźniaków 2

 

Zadanie 3. Organizacja zajęć wyrównawczych z matematyki dla uczniów Technikum – blok II

D. Dreger:

grupa I środa 14.30 – 16.00, sala 25, ul. Witosa 1

grupa II piątek 13.35 – 15.15, sala 25, ul. Witosa 1

 

             B. Wójtowicz – Babij:

             poniedziałek, wtorek, środa 15.20 – 16.50, sala 19, ul. Witosa 1

piątek 14.25 – 15.55, sala 19, ul. Witosa 1

 

Zadanie 4. Organizacja zajęć wyrównawczych z j. niemieckiego dla uczniów Technikum

E. Rabiej – Kulczycka:

grupa I poniedziałek 14.25 – 15.10, sala 34, ul. W.Witosa 1

grupa II czwartek , sala 15.15 – 16.00, sala 34, ul. W. Witosa 1

Zadanie 5. Zajęcia dodatkowe, rozszerzające wiedzę z j. niemieckiego dla uczniów Technikum

 J. Olszańska:

środa 14.30 – 15.15, sala 34, ul. W. Witosa 1

Zadanie 6. Organizacja zajęć rozszerzających uzdolnienia z chemii – zajęcia laboratoryjne dla LO  

M. Turkosz:

piątek 13.30 – 15.00, sala 15, ul. Poźniaków 2

Zadanie 7. Warsztaty Medialne dla LO

M. Pacaniuk:

poniedziałek 13.30 – 15.00, od 09.05 2019 czwartek 13.30 -15.00 sala 17, ul. Poźniaków 2

 

Zadanie 8. Warsztaty z Biologii dla uczniów LO i Technikum

B. Majkut

I grupa: 20.05.2019 – 23.05.2019, ul. Leśna 10, 58-540 Karpacz

II grupa: 27.05.2019 – 30.05.2019, ul. Leśna 10, 58-540 Karpacz

 

Dni i godziny zajęć mogą ulec zmianie ze względu na zmiany w szkolnym rozkładzie zajęć.


Szczgółowy harmonogram zajęć odbywających się w ramach projektu pt. „Bliżej sukcesu"

 I semestr, rok szkolny 2018/2019

Rodzaj zajęć

Imię i nazwisko prowadzącego zajęcia

Grupa

Wrzesień

2018

Październik

2018

Listopad

2018

Grudzień

2018

Styczeń

2019

Zadanie 1

Organizacja zajęć wyrównawczych dla uczniów IV klasy Technikum

M. Kowalczyk

Grupa I

10.09.2018

01.10.2018

05.11.2018

-

02.01.2019

17.09.2018

08.09.2018

21.11.2018

-

09.01.2019

24.09.2018

15.10.2018

28.11.2018

-

16.01.2019

-

22.10.2018

-

-

23.01.2019

-

29.10.2018

-

-

-

Grupa II

12.09.2018

03.10.2018

07.11.2018

-

07.01.2019

19.09.2018

10.10.2018

14.11.2018

-

14.01.2019

26.09.2018

17.10.2018

19.11.2018

-

21.01.2019

-

24.10.2018

26.11.2018

-

-

-

31.10.2018

-

-

-

B. Wójtowicz - Babij

 

-

22.10.2018

05.11.2018

03.12.2018

07.01.2019

-

29.10.2018

08.11.2018

10.12.2018

14.01.2019

-

-

15.11.2018

-

21.01.2019

-

-

19.11.2018

-

24.01.2019

-

-

22.11.2018

-

-

-

-

26.11.2018

-

-

-

-

29.11.2018

-

-

Zadanie 2

Organizacja zajęć wyrównawczych z matematyki dla uczniów Liceum Ogólnokształcącego

E. Humenna

 

10.09.2018

04.10.2018

05.11.2018

03.12.2018

07.01.2019

17.09.2018

08.10.2018

19.11.2018

10.12.2018

14.01.2019

24.09.2018

15.10.2018

26.11.2018

17.12.2018

21.01.2019

-

22.10.2018

-

-

-

-

29.10.2018

-

-

-

D. Dreger

 

13.09.2018

04.10.2018

08.11.2018

06.12.2018

03.01.2019

20.09.2018

11.10.2018

15.11.2018

13.12.2018

10.01.2019

27.09.2018

18.10.2018

22.11.2018

20.12.2018

17.01.2019

-

25.10.2018

29.11.2018

-

-

Zadanie 3

Organizacja zajęć wyrównawczych z matematyki dla uczniów Technikum – blok II

D. Dreger

Grupa I

13.09.2018

04.10.2018

08.11.2018

06.12.2018

03.01.2019

20.09.2018

11.10.2018

15.11.2018

13.12.2018

10.01.2019

27.09.2018

18.10.2018

22.11.2018

20.12.2018

17.01.2019

 

25.10.2018

29.11.2018

 

-

-

Grupa II

10.09.2018

01.10.2018

05.11.2018

03.12.2018

07.01.2019

17.09.2018

08.10.2018

19.11.2018

10.12.2018

14.01.2019

24.09.2018

15.10.2018

26.11.2018

17.12.2018

25.01.2019

-

22.10.2018

-

-

-

-

29.10.2018

-

-

-

B. Wójtowicz - Babij

 

-

09.10.2018

06.11.2018

04.12.2018

08.01.2019

-

16.10.2018

13.11.2018

11.12.2018

15.01.2019

-

23.10.2018

20.11.2018

18.12.2018

22.01.2019

-

-

27.11.2018

-

-

Zadanie 4

Organizacja zajęć wyrównawczych z języka niemieckiego dla uczniów Technikum

E. Rabiej - Kulczycka

Grupa I

10.09.2018

01.10.2018

05.11.2018

03.12.2018

07.01.2019

17.09.2018

08.10.2018

19.11.2018

10.12.2018

14.01.2019

24.09.2018

15.10.2018

26.11.2018

17.12.2018

21.01.2019

-

22.10.2018

-

 

-

-

29.10.2018

-

 

 

Grupa II

13.09.2018

04.10.2018

08.11.2018

06.12.2018

03.01.2019

20.09.2018

11.10.2018

15.11.2018

13.12.2018

10.01.2019

27.09.2018

18.10.2018

22.11.2018

20.12.2018

17.01.2019

-

25.10.2018

29.11.2018

-

24.01.2019

-

-

-

-

-

Zadanie 5

Zajęcia dodatkowe, rozszerzające wiedzę z języka niemieckiego dla uczniów Technikum

J. Olszańska

 

19.09.2018

03.10.2018

07.11.2018

14.12.2018

02.01.2019

21.09.2018

05.10.2018

09.11.2018

19.12.2018

16.01.2019.

26.09.2018

10.10.2018

16.11.2018

-

23.01.2019

-

17.10.2018

21.11.2018

-

-

-

19.10.2018

23.11.2018

-

-

-

24.10.2018

28.11.2018

-

-

Zadanie 6

Organizacja zajęć rozszerzających uzdolnienia z chemii – zajęcia laboratoryjne dla LO

M. Turkosz

 

14.09.2018

05.10.2018

09.11.2018

07.12.2018

04.01.2019

21.09.2018

12.10.2018

16.11.2018

14.12.2018

11.01.2019

28.09.2018

19.10.2018

23.11.2018

-

18.01.2019

-

26.10.2018

-

-

25.01.2019

Zadanie 7

Warsztaty medialne dla LO

M. Pacaniuk

 

11.09.2018

09.10.2018

06.11.2018

11.12.2018

10.01.2019

18.09.2018

16.10.2018

13.11.2018

18.12.2018

17.01.2019

25.09.2018

23.10.2018

20.11.2018

-

21.01.2019

-

30.10.2018

27.11.2018

-

 

Zadanie 8

Warsztaty terenowe z biologii dla uczniów LO i Technikum

B. Majkut

 

-

-

-

-

-

 

Szczgółowy harmonogram zajęć odbywających się w ramach projektu pt. „Bliżej sukcesu"

II semestr, rok szkolny 2018/2019

 

Rodzaj zajęć

Imię i nazwisko prowadzącego zajęcia

Grupa

Luty

2019

Marzec

2019

Kwiecień

2019

Maj

2019

Czerwiec

2019

Zadanie 1

Organizacja zajęć wyrównawczych dla uczniów IV klasy Technikum

M. Kowalczyk

Grupa I

11.02.2019

04.03.2019

08.04.2019

-

-

15.02.2019

11.03.2019

15.04.2019

-

-

18.02.2019

18.03.2019

-

-

-

25.02.2019

-

-

-

-

Grupa II

13.02.2019

06.03.2019

10.04.2019

-

-

20.02.2019

13.03.2019

17.04.2019

-

-

22.02.2019

20.03.2019

-

-

-

27.02.2019

 

 

 

 

B. Wójtowicz - Babij

 

11.02.2019

08.03.2019

01.04.2019

-

-

18.02.2019

15.03.2019

-

-

-

22.02.2019

18.03.2019

-

-

-

25.02.2019

25.03.2019

-

-

-

Zadanie 2

Organizacja zajęć wyrównawczych z matematyki dla uczniów Liceum Ogólnokształcącego

E. Humenna

 

11.02.2019

04.03.2019

01.04.2019

09.05.2019

13.06.2019

18.02.2019

11.03.2019

-

16.05.2019

-

25.02.2019

18.03.2019

-

23.05.2019

-

-

25.03.2019

-

30.05.2019

-

D. Dreger

 

27.02.2019

06.03.2019

03.04.2019

06.05.2019

12.06.2019

08.05.2019

-

-

13.03.2019

29.04.2019

15.05.2019

-

-

20.03.2019

-

22.05.2019

-

-

27.03.2019

-

29.05.2019

-

Zadanie 3

Organizacja zajęć wyrównawczych z matematyki dla uczniów Technikum – blok II

D. Dreger

Grupa I

27.02.2019

06.03.2019

03.04.2019

06.05.2019

12.06.2019

08.05.2019

-

-

13.03.2019

29.04.2019

15.05.2019

-

-

20.03.2019

-

22.05.2019

-

-

27.03.2019

-

29.05.2019

-

Grupa II

-

01.03.2019

05.04.2019

07.05.2019

14.06.2019

-

08.03.2019

30.04.2019

10.05.2019

-

-

15.03.2019

-

17.05.2019

-

-

22.03.2019

-

24.05.2019

-

-

29.03.2019

 

-

31.05.2019

-

B. Wójtowicz - Babij

 

12.02.2019

04.03.2019

26.04.2019

06.05.2019

03.06.2019

19.02.2019

05.03.2019

-

07.05.2019

04.06.2019

26.02.2019

11.03.2019

-

08.05.2019

-

-

12.03.2019

-

14.05.2019

-

-

-

-

21.05.2019

-

-

-

-

28.05.2019

-

-

-

-

31.05.2019

-

Zadanie 4

Organizacja zajęć wyrównawczych z języka niemieckiego dla uczniów Technikum

E. Rabiej - Kulczycka

Grupa I

11.02.2019

04.03.2019

25.04.2019

13.05.2019

03.06.2019

18.02.2019

11.03.2019

-

20.05.2019

10.06.2019

25.02.2019

-

-

27.05.2019

17.06.2019

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

Grupa II

14.02.2019

07.03.2019

25.04.2019

09.05.2019

06.06.2019

21.02.2019

14.03.2019

-

16.05.2019

13.06.2019

28.02.2019

-

-

23.05.2019

-

-

-

-

30.05.2019

-

-

-

-

-

-

Zadanie 5

Zajęcia dodatkowe, rozszerzające wiedzę z języka niemieckiego dla uczniów Technikum

J. Olszańska

 

13.02.2019

06.03.2019

03.04.2019

15.05.2019

-

20.02.2019

13.03.2019

10.04.2019

22.05.2019

-

-

20.03.2019

17.04.2019

-

-

Zadanie 6

Organizacja zajęć rozszerzających uzdolnienia z chemii – zajęcia laboratoryjne dla LO

M. Turkosz

 

15.02.2019

01.03.2019

05.04.2019

10.05.2019

07.06.2019

22.02.2019

08.03.2019

26.04.2019

17.05.2019

-

-

15.03.2019

-

24.05.2019

-

-

22.03.2019

-

31.05.2019

-

-

29.03.2019

-

-

-

Zadanie 7

Warsztaty medialne dla LO

M. Pacaniuk

 

11.02.2019

04.03.2019

01.04.2019

09.05.2019

06.06.2019

18.02.2019

11.03.2019

-

16.05.2019

13.06.2019

25.02.2019

18.03.2019

-

23.05.2019

-

-

25.03.2019

-

30.05.2019

-

Zadanie 8

Warsztaty terenowe z biologii dla uczniów LO i Technikum

B. Majkut

Grupa I

-

 

-

-

20-23.05.2019

-

Grupa II

-

 

-

-

27-30.05.2019

-

 

serwis przygotowany przez MEDIART (w CMS) ©