LISTA KANDYDATÓW PRZYJĘTYCH

DO POWIATOWEGO ZESPOŁU SZKÓŁ W CHOJNOWIE


Liceum Ogólnokształcące

                                                    

1     Bielecka Wiktoria,Karolina

2     Berezowska Maja, Magdalena         

3     Bojczuk Daria,Katarzyna

4     Czapski Jan, Kazimierz

5     Dwojak Anna

6     Garliński Jakub

7     Gawron Arkadiusz, Sebastian

8     Gierasimczyk Daria, Anna

9     Ginda Katarzyna

10   Grudzińska Wiktoria

11   Jastrzębska Matryna

12   Kondziołka Magdalena, Oliwia

13   Kozerska Julia, Karolina

14   Kućko Maciej, Wiktor

15   Kudelska Zuzanna, Aleksandra

16   Prostek Dominik, Bartosz

17   Putyra Kacper

18   Radziszewska Aleksandra, Weronika

19   Sobczyszyn Joanna, Dominika

20   Sopkowicz Weronika, Anna

21   Suchecki Piotr, Joachim

22   Tomaś Alicja

23   Wójcik Seweryn

24   Zguda Igor


Technikum Logistyczne             


1.             Augustyniak Jessica

2.             Brożyna Bartosz Krzysztof

3.             Budz Maciej

4.             Drazny Szymon Dominik

5.             Gajda Martyna

6.             Hajder Szymon

7.             Kaleta Stanisław

8.             Kasprzak Julia Emilia

9.             Kawerska Katarzyna Julia

10.           Kazieczko Mateusz

11.           Kądziołka Oliwia Natalia

12.           Kogut Julia

13.           Konarski Kacper Jan

14.           Kowalska Julia

15.           Kowalska Karolina Amelia

16.           Kurek Patryk Marek

17.           Kwiatkowski Dominik Robert

18.           Mysak Wiktoria Bożena

19.           Paluszek Adrian

20.           Pikur Agata Malwina

21.           Rutyna Patrycja Izabela

22.           Sambor Jakub Robert

23.           Siwak Nikola Maria

24.           Stachera Maja Kinga

25.           Szczoczarz Szymon

26.           Śliwa Dominik

27.           Świderska Jolanta Wiktoria

28.           Wojtowicz Wiktoria Kinga

29.           Zawada Marta Anna

30.           Ziembowski Jakub

31.           Jarczak Szymon

 

Technikum Żywienia


1 Giedrojć Emilia Diana

2.Kucharska Nikola-powtarza

3.Merunowicz Nikola Magdalena

4.Pawlus Paweł Kazimierz

5.Popiela Rafał Kacper

6.Potoczna Dominika

7.Predkiel Mateusz-powtarza

8.Turek Gabriela Julia

9.Żmuda Martyna Irena

                                                      

Technikum Mechaniczne          


1 Barcicki Patryk, Walerian

2 Bielecki Piotr

3 Ginda Bartosz

4 Ginda Szymon

5 Kapral Mateusz, Wiesław

6 Kuczerka Gabriel, Piotr

7 Matczk Fabian

8 Podgórski Dawid, Karol

9  Smitiuch Karol

10 Tomaś Jakub

 

SZKOŁA BRANŻOWA I STOPNIA

I)  wielozaw./sprzed.                                                                        

                                                                                           

1           Bielecka Dominika, Łucja

2           Czereśniowska Agata

3           Czernatowicz Elwira

4           Haniecki Gracjan, Alan

5           Karczewicz Aleksandra, Ewa

6           Konstańczak Michał

7           Korput Katarzyna

8           Kucharska Nikola

9           Michałkiewicz Aleksander, Jan

10         Moskwa Martyna

11         Moskwa Nikola

12         Mroczkowska Laura Iwona

13         Mrozik Marek

14         Palec Wiktoria

15         Rutyna Anna, Maria

16         Różańska Dominika, Janina

17         Sochacka Wiktoria, Aleksandra

18         Zakrzewski Bartosz

19         Zeler Wiktoria, Kazimiera

                                                                                                                            

                                                                                                                                

II )   MECH. POJ. SAM.                                                

          

1               Bielecki Filip                                                                                           

2               Bombis Aleksandra, Grzegorz                                                            

3               Greczkowski Szymon                                                                            

4               Kowalski Wiktor, Bogusław                                                                

5               Kulik Dominik                                                                                         

6               Łanicki Kamil, Szczepan                                                                       

7               Piesiak Kacper                                                                                       

8               Pikulski Krystian, Patryk                                                                      

9               Piotrowski Patryk, Piotr                                                                      

10            Sienkiewicz Dawid                                                                                

11            Siwak Damian                                                                                        

12            Sznajdrowicz Piotr, Alan                                                                     

13            Witkowski Kamil, Leszek                                                                     

14            Witkowski Mateusz Jan                                                                      

15            Wójtowicz Jakub Marcel                                                                     

 

HARMONOGRAM ROKU SZKOLNEGO 2020/2021   HARMONOGRAM ROKU SZKOLNEGO 2020/2021   HARMONOGRAM ROKU SZKOLNEGO 2020/2021   HARMONOGRAM ROKU SZKOLNEGO 2020/2021
serwis przygotowany przez MEDIART (w CMS) ©